260 - Läsljusstakar empire

260 - Läsljusstakar empire
260 - Läsljusstakar empire
260 - Läsljusstakar empire
260 - Läsljusstakar empire
260 - Läsljusstakar empire
260 - Läsljusstakar empire
260 - Läsljusstakar empire
260 - Läsljusstakar empire

Såld för:

7 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LÄSLJUSSTAKAR, empire, för dubbla ljus, bemålad plåt, plåtskärmar, mässingsdetaljer, 1800-talets första hälft, höjd ca 38 cm

Åldersrelaterat slitage

770940

2020-08-21