Coach handväska

Coach handväska
Coach handväska
Coach handväska
Coach handväska

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

COACH, handväska, 2000-tal, brunt skinn, invändigt sidofack, höjd utan remmar ca 23 cm, 40x12 cm

bruksspår, slitage på bottenkant

770945

2020-05-15