Lena Linderholm
2020-05-20
770978
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LENA LINDERHOLM (född 1947), färglitografi, blomsterstilleben, signerad, numrerad HC V, bladmått 76x55 cm
Framstå i gott skick