Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, 2000-tal, skiva i trä, stomme i krom, höjd 71,60x90 cm
Bruksslitage, smärre repor och märken
770989
2020-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här