Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, 2000-tal, skiva i trä, stomme i krom, höjd 71,60x90 cm

Bruksslitage, smärre repor och märken

770989

2020-05-12