261 - Läsljusstake 1800-/1900-tal

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LÄSLJUSSTAKE, Karl Johan, mässing, marmor, sittande bronserat lejon, 1800-tal, höjd ca 31 cm

Bruksslitage, senare skärmplåt

771009

2020-08-21