Nils Emil Lundström lockurna

Nils Emil Lundström lockurna
Nils Emil Lundström lockurna
Nils Emil Lundström lockurna
Nils Emil Lundström lockurna
Nils Emil Lundström lockurna
Nils Emil Lundström lockurna

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS EMIL LUNDSTRÖM (1865-1960): lockurna, glaserad keramik, Rörstrand, signerad, höjd 17 cm.

Nagg, lockknoppen lagad.

771012

2020-05-18