Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld, Urfabriken Union Stjärnsund, skuren dekor, höjd 78 cm

771013

2020-05-11