262 - Läslampa 1800-/1900-tal

262 - Läslampa 1800-/1900-tal
262 - Läslampa 1800-/1900-tal
262 - Läslampa 1800-/1900-tal
262 - Läslampa 1800-/1900-tal
262 - Läslampa 1800-/1900-tal
262 - Läslampa 1800-/1900-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LÄSLAMPA, Karl Johan-stil, elektrifierad, mässing, grönmålad plåt, marmorfot, höjd ca 43 cm

Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen

771014

2020-08-21