Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WIFREDO LAM (1902-1982): Komposition, signerad och numrerad 289/300, litografi, bildyta 38,5x56 cm, bladyta 48x66 cm
Ej examinerad ur ram
771023
2020-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här