Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIVBORD, rokokostil, 1900-talets andra hälft, beslag i gulmetall, höjd ca 76 c, 66x115 cm

fanérskador

771024

2020-05-20