Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LÄSLJUSSTAKAR, 1 par, Karl Johan-stil, mässing, grönmålad plåt, dekor av liggande hundar, fyllda bottnar/socklar, 1900-tal, höjd ca 31 cm
Bruksslitage
771029
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här