264 - Läsljusstakar 1900-tal

264 - Läsljusstakar 1900-tal
264 - Läsljusstakar 1900-tal
264 - Läsljusstakar 1900-tal
264 - Läsljusstakar 1900-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LÄSLJUSSTAKAR, 1 par, Karl Johan-stil, mässing, grönmålad plåt, dekor av liggande hundar, fyllda bottnar/socklar, 1900-tal, höjd ca 31 cm

Bruksslitage

771029

2020-08-21