Stefano Beccari

Stefano Beccari
Stefano Beccari

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

STEFANO BECCARI (Italien/Sverige född 1944): etsning, komposition, signerad, numrerad 20/150, plåtmått 39x27,5 cm

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram

771037

2020-05-18