Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
VAS, 18/1900-tal, Högsnäs, möjligen Karl Svensson, glaserad keramik, stämplad i godset HÖGANÄS 247 samt mongramsignerad KS, höjd ca 22,5 cm
Avslag vid mynning samt mindre nagg vid botten
771038
2020-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här