Glasmonter

Glasmonter
Glasmonter
Glasmonter
Glasmonter
Glasmonter
Glasmonter
Glasmonter
Glasmonter
Glasmonter
Glasmonter

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLASMONTER, 1900-tal, glaskupa på platta samt benställning i ek, monterns höjd 178, 140x43 cm

Bruksslitage, smärre repor, märken

771042

2020-05-14