Alvar Aalto bord Artek

Alvar Aalto bord Artek
Alvar Aalto bord Artek
Alvar Aalto bord Artek
Alvar Aalto bord Artek
Alvar Aalto bord Artek
Alvar Aalto bord Artek
Alvar Aalto bord Artek
Alvar Aalto bord Artek

Klubbat för:

3 800 SEK

2 000 SEK

ALVAR AALTO, bord, Artek, bordsskivan i askfaner, L-benen i lackad björk, brännmärkt, längd 150 cm, bredd 75 cm, höjd 71 cm.

Bruksslitage, skiva med märken

771065

2020-05-13