Klubbat för:
32 000 SEK
15 000 SEK
SKULPTUR, "Look at my legs", design RR Sweden, Helsingborg, grönpatinerad brons, i form av gymnastiserande groda, signerad R+R, bredd 100, total höjd inkl sockel 62 cm
Ytslitage
771066
2020-05-12