Maija Heikinheimo karmstol, Artek

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAIJA HEIKINHEIMO, karmstol, Artek, 1900-talets slut, Finland, lackerad björk, blå tygklädsel, armlänen beklädda med läder, höjd 75 cm, bredd 61 cm

Bruksslitage, märken, repor

771078

2020-05-13