Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PIERRE GEORGES JEANNIOT (Frankrike 1848-1934): Gosporträtt, signerad Jeanniot 1897, olja på duk, 40x24 cm
Retuschering, smärre dukhål, krackeleringar
771079
2020-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här