Pierre Georges Jeanniot oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PIERRE GEORGES JEANNIOT (Frankrike 1848-1934): Gosporträtt, signerad Jeanniot 1897, olja på duk, 40x24 cm

Retuschering, smärre dukhål, krackeleringar

771079

2020-05-12