Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HJALMAR GRAHN (1882-1949): Stockholmsvy, signerad Hj Grahn, olja på duk uppfodrad på pannå, 30x21 cm
Zustandsbeschreibung
771086
2020-05-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner