Vinkoppar

Vinkoppar
Vinkoppar
Vinkoppar
Vinkoppar
Vinkoppar
Vinkoppar

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VINKOPPAR (6) Kina, 1700-tal, inuti med dekor i underglasyrblått och utanpå cappucino, höjd ca 4 cm

Smärre slitage

771087

2020-05-14