Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARTHUR PERCY (1886-1976), "Reffla", 11 dlr, 1900-talets mitt, Gullaskruf, höjd ca 5, 7, 14 cm
Bruksslitage
771089
2020-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här