Arthur Percy ´´Reffla´´ vaser samt skålar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARTHUR PERCY (1886-1976), "Reffla", 11 dlr, 1900-talets mitt, Gullaskruf, höjd ca 5, 7, 14 cm

Bruksslitage

771089

2020-05-13