René Magritte Le Domaine Enchanté färglitografi

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

RENÉ MAGRITTE (1898-1967) efter: Le Domaine Enchanté, signerad av tillverkaren Fernand Mourlot, numrerad 40/350, färglitografi, 30x45 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram

771094

Päivämäärä:

2020-05-20