René Magritte Le Domaine Enchanté färglitografi
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
RENÉ MAGRITTE (1898-1967) efter: Le Domaine Enchanté, signerad av tillverkaren Fernand Mourlot, numrerad 40/350, färglitografi, 30x45 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
771094
Päivämäärä:
2020-05-20