Axel Fridell etsning

Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning
Axel Fridell etsning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL FRIDELL (1894-1935): Motiv från Amsterdam, signerad Axel Fridell, daterad i trycket 1933, 30x20 cm

Gulnad

771098

2020-05-12