Speldosa Symphonion
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPELDOSA, "Symphonion", 1800-talet slut, Tyskland, fodral i mahogny, höjd ca 13, 20x20 cm, medföljer 18 stycken spelskivor i metall i ask i lackarbete,
Fungerar vid inskrivningstillfället, smärre slitage
771101
2020-05-13