Speldosa Symphonion

Speldosa Symphonion
Speldosa Symphonion
Speldosa Symphonion
Speldosa Symphonion
Speldosa Symphonion
Speldosa Symphonion
Speldosa Symphonion
Speldosa Symphonion
Speldosa Symphonion
Speldosa Symphonion

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPELDOSA, "Symphonion", 1800-talet slut, Tyskland, fodral i mahogny, höjd ca 13, 20x20 cm, medföljer 18 stycken spelskivor i metall i ask i lackarbete,

Fungerar vid inskrivningstillfället, smärre slitage

771101

2020-05-13