267 - Uppstoppade fåglar

267 - Uppstoppade fåglar
267 - Uppstoppade fåglar
267 - Uppstoppade fåglar
267 - Uppstoppade fåglar
267 - Uppstoppade fåglar
267 - Uppstoppade fåglar
267 - Uppstoppade fåglar
267 - Uppstoppade fåglar

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

UPPSTOPPADE FASANER, 2 stkn, 1900-tal, höjd upp till 41 cm, längd upp till 75 cm

Slitage

771102

2020-08-21