Byrå empire
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BYRÅ, 1800-talets första hälft, empire, fanerad i mahogny, höjd ca 96, 101x50 cm
Kuntoraportti
Nyckel saknas, fanerskador, dekorskador, saknar beslag, slitage
771108
Päivämäärä:
2020-05-12