Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VAS, glas, 1960/70-tal, möjligen Murano, Italien, höjd 27 cm
Nagg undertill
771115
2020-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här