Vas

Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas
Vas

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, glas, 1960/70-tal, möjligen Murano, Italien, höjd 27 cm

Nagg undertill

771115

2020-05-13