Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
800 SEK
BÅLSKÅL, med lock och slev, opakt och grönt glas, sannolikt Italien,1900-talets första hälft / mitt, höjd ca 34 cm
Bruksspår, sleven med lagning
771121
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här