268 - Bålskål 1900-tal

268 - Bålskål 1900-tal
268 - Bålskål 1900-tal
268 - Bålskål 1900-tal
268 - Bålskål 1900-tal
268 - Bålskål 1900-tal
268 - Bålskål 1900-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

800 SEK

BÅLSKÅL, med lock och slev, opakt och grönt glas, sannolikt Italien,1900-talets första hälft / mitt, höjd ca 34 cm

Bruksspår, sleven med lagning

771121

2020-08-21