Stanislaw Zoldas litografi

Stanislaw Zoldas litografi
Stanislaw Zoldas litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STANISLAW ZOLADZ (född 1952), Strandmotiv, signerad samt Provtryck, litografi, ca 36x54 cm

771125

2020-05-13