Viking herrfickur i 14 k guld
Klubbat för:
3 800 SEK
2 500 SEK
VIKING, fickur, 14 k guld, 1900-tal, vitemaljerad urtavla, innerlock i metall, ankargång, diameter ca 52 mm, vikt ca 80 g
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, smärre bucklor
771127
2020-05-12