Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ALVAR AALTO, 5+2 st, bestående av 5 modell "Stool 60", samt 2 omärkta pallar ca 1930/40-tal, stomme i björk, höjd ca 45, diameter 35
Bruksslitage
771128
2020-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här