Alvar aalto Stool 60

Alvar aalto Stool 60
Alvar aalto Stool 60
Alvar aalto Stool 60
Alvar aalto Stool 60
Alvar aalto Stool 60
Alvar aalto Stool 60

Klubbat för:

5 600 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

ALVAR AALTO, 5+2 st, bestående av 5 modell "Stool 60", samt 2 omärkta pallar ca 1930/40-tal, stomme i björk, höjd ca 45, diameter 35

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

771128

2020-05-13