Peter Nordahl gicleetryck
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
PETER NORDAHL, Michael Jackson "The Dangerous tour", signerad samt numrerad 2/100, gicleetryck,ca 50x32 cm
Kuntoraportti
771129
Päivämäärä:
2020-05-13