Peter Nordahl gicleetryck

Peter Nordahl gicleetryck
Peter Nordahl gicleetryck

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

PETER NORDAHL, Michael Jackson "The Dangerous tour", signerad samt numrerad 2/100, gicleetryck,ca 50x32 cm

Kuntoraportti

771129

Päivämäärä:

2020-05-13