Salvador Dali litografi
Valmis
2020-05-19
771134
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SALVADOR DALI (Spanien 1904-1989) efter: Ur, La Divine Comédie, signerad och numrerad EA, färglitografi, bildyta 24,5x18 cm
något gulnad, ej examinerad ur ram