Träskulptur 16/1700-tal
Valmis
2020-05-13
771143
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
DEKORDEL, del av träskulptur, 16/1700-tal, möjligen från kyrkerlig interiör, delvis bemålad och förgylld, höjd 67x52 cm
Skador, delar saknas