Träskulptur 16/1700-tal

Träskulptur 16/1700-tal
Träskulptur 16/1700-tal
Träskulptur 16/1700-tal
Träskulptur 16/1700-tal
Träskulptur 16/1700-tal
Träskulptur 16/1700-tal
Träskulptur 16/1700-tal
Träskulptur 16/1700-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DEKORDEL, del av träskulptur, 16/1700-tal, möjligen från kyrkerlig interiör, delvis bemålad och förgylld, höjd 67x52 cm

Skador, delar saknas

771143

2020-05-13