Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYBORD, tidigt 1900-tal, låda med fack, nyckel finns, betsad björk, höjd ca 75 samt 60x32 cm

Något lös i fogarna, bruks och åldersrelaterat slitage

771162

2020-05-16