Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

3 800 SEK

2 000 SEK

VITRINSKÅP, 1910/20-tal, bemålat i vitt, fasettslipat glas, invändigt med två hyllplan i glas, höjd ca 167, 70x33 cm, nyckel finns

Bruksslitage, senare bemålat

771164

2020-05-13