Klubbat för:
3 800 SEK
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 1910/20-tal, bemålat i vitt, fasettslipat glas, invändigt med två hyllplan i glas, höjd ca 167, 70x33 cm, nyckel finns
Bruksslitage, senare bemålat
771164
2020-05-13