272 - Glaskaraffer 5 st

272 - Glaskaraffer 5 st
272 - Glaskaraffer 5 st
272 - Glaskaraffer 5 st
272 - Glaskaraffer 5 st
272 - Glaskaraffer 5 st
272 - Glaskaraffer 5 st
272 - Glaskaraffer 5 st
272 - Glaskaraffer 5 st
272 - Glaskaraffer 5 st
272 - Glaskaraffer 5 st

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARAFFER, 3 st., och 1 par, fasettslipat glas, med proppar, 1900-tal, höjd ca 37 cm, tre i en ställning av nysilver, genombruten dekor och druvklasar

någon propp passar dåligt slitage

771172

2020-08-21