Gunnel Sahlin Frutteria Kosta Boda

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNNEL SAHLIN, "Frutteria", skulpturer, 4 st., färgad glasmassa, Kosta Boda, i form av frukter, delvis signerade, samtliga etikettmärkta, höjd ca 12-15 cm

Smärre slitage

771173

2020-05-13