Tyringe Konsthantverk Golvlampa
Closed
2020-05-21
771177
| Sold for | 750 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
TYRINGE KONSTHANTVERK Golvlampa, omkr 1900-talets mitt, etikettmärkt, höjd ca 124 cm
ytslitage, raster saknas