Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanerad i mahogny, detaljer i förgylld metall, ca 123x66 cm
771186
2020-05-12
Gör en kostnadsfri värdering här