Vaser, karaff, glas

Vaser, karaff, glas
Vaser, karaff, glas
Vaser, karaff, glas
Vaser, karaff, glas

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, GLAS, KARAFF, 7 dlr, mestadels Kosta Boda, osignerat, varav 1 vas sigerad Liv Elisabeth, Steninge Slott, 2008, samt 1 skål, Boda glasbruk, höjd ca 18-27 cm

Bruksslitage, skål från Boda glasbruk med mikronagg

771194

2020-05-13