Soffa svart skinn
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1970-tal, tresitssoffa, lösa rygg- och sitplymåer, stomme och plymåer med svart skinnklädsel, underrede med teakfanér, längd ca 209, rygghöjd 70, sittnöjd 40 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, soffben upphöjda med spånklossar höjd ca 4 cm
771196
2020-05-13