Tidningsställ/Sidebord

Tidningsställ/Sidebord
Tidningsställ/Sidebord
Tidningsställ/Sidebord
Tidningsställ/Sidebord
Tidningsställ/Sidebord
Tidningsställ/Sidebord
Tidningsställ/Sidebord
Tidningsställ/Sidebord
Tidningsställ/Sidebord
Tidningsställ/Sidebord

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TIDNINGSSTÄLL/SIDOBORD, 1950/60-tal, mörkbetsat trä samt rotting, höjd ca 58 samt 63x33 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

771207

2020-05-16