Emil Österman teckning

Emil Österman teckning
Emil Österman teckning
Emil Österman teckning
Emil Österman teckning
Emil Österman teckning
Emil Österman teckning
Emil Österman teckning
Emil Österman teckning

Klubbat för:

440 EUR

Utropspris

500 EUR

EMIL ÖSTERMAN (1870-1927) Kung Oscar II, signerad samt daterad 1901, teckning, 23,5x19 cm

771214

2020-05-17