Etsningar 1800-tal

Etsningar 1800-tal
Etsningar 1800-tal
Etsningar 1800-tal
Etsningar 1800-tal
Etsningar 1800-tal
Etsningar 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ETSNINGAR, 3 st, bl.a efter John Boydell, bildmått ca 42x52 - 50x40 cm

Revor, skadfor, gulnade

771215

2020-05-12