Utgår Okänd konstnär oljemålning

Klubbat för:

800 EUR

Utropspris

1 000 EUR

Utgår OKÄND KONSTNÄR, Flamländsk 16/1700-talet, köpmän gör affärer, olja på pannå, 35x47 cm

771218

2020-05-17