Svenskt Tenn

Svenskt Tenn
Svenskt Tenn
Svenskt Tenn
Svenskt Tenn
Svenskt Tenn
Svenskt Tenn
Svenskt Tenn
Svenskt Tenn
Svenskt Tenn
Svenskt Tenn

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÖNSTERBELYSNING, 3 st, mässing, i form av pioner, omkring 1900-talets mitt - andra hälft, inköpta på Svenskt Tenn, diam 19 cm

smärre slitage

771231

2020-05-18