Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÖNSTERBELYSNING, 3 st, mässing, i form av pioner, omkring 1900-talets mitt - andra hälft, inköpta på Svenskt Tenn, diam 19 cm
smärre slitage
771231
2020-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här